hledat

Separ dokončil třetí sólo, které prý je o tři třídy dále, než vše, co udělal doteď. Kdy vyjde?

Sdílej
 
Jestliže namítnete, že letos zatím bývalý člen Gramo Rokkaz nic nevydal a nelze tedy používat minulý čas, bratislavský rapper už se na své sociální síti pochlubil, že má dotočeno…
 
Pokud jde o název, i novinka naváže na koncept předchozích krátkých a úderných jmen "Buldozer" a "Pirát" a na trh dorazí pod titulem "Pancier".
 
První singl má dorazit brzy a kompletní deska se sedmnácti skladbai vpadne do prodeje na přelomu června a července, což znamená, že už by měla být k mání i na festivalu Hip Hop Žije.
 
Životní partner Tiny už na svého nejnovějšího audia potomka již nějakou dobu láká na síti a jestli něčím šetří, sebevědomí to není. "Tu ide šetka sranda bokom, ten album ti dokrči hlavu jak kus papiera" nebo "Vznikaju takové bomby, že neviem, či ho dám vobec von. Šak to si ani ti ludia nezaslužia." Toť jen pár ukázek, jak Separ zvedá u svých fanoušků míru očekávání.
 
To, že je silných a možná až "Zlatanovsky nabubřelých" slov skutečně dost, dokládá i zpráva o dokončení nahrávání. "Donahravane! Za tri mesiace som napisal a nahrál album, který je tak o tri triedy dálej, jak šetko, čo som doteraz urobil. Obsahuje 17 skladeb, ktero sú v takom kokote, že ostaneš jen ticho sedět s dokrenou hubou a zamračený (ta emocia, keď začne v klubu hrát tvoje oblúbena vec). Jedine, na co sa možno zmožeš, bude "čo ti jebe? Ver mi," napsal na Instagramu spoluautor uznávaných nosičů "Co sa stalo?!" či "MMXV". Těšíte se stejně jako bbarak.cz?

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *