hledat

Pois 811 a další pražští writeři vymění zdi za tenisky. Proč, kdy a kde?

Sdílej

Kolekce vznikla ve spolupráci se značkou Montana zaměřenou na profesionální spreje. Právě proto byli ke spolupráci přizváni graffiti umělci Sany a Filipe Pantone, kteří pro tuto kolekci vytvořili piecy a natočili kampaň v Los Angeles.
 
2. května můžete ve Footshopu ve Vnitroblocku oslavit úspěch nejen této dvojice, ale i celého českého graffiti. Kromě Sany poznáte dalších pět pražských graffiti writerů známých pod jmény Pois811, ROKER,  Amigo, Child a Just63. Každý z nich má svůj osobitý styl a ke graffiti přistupuje po svém, což zajistí rozmanitost speciální kolekce, kterou na místě společně vytvoří. 
 
Místo plátna očekávejte modely tenisek Classic Leather nebo Club C. Během eventu se budou promítat kampaňová videa z Los Angeles, ale i graffiti akce, na nichž se Sany kreativně a produkčně podílela. Celý večer hudebně doprovodí DJ Nerz se styly hip hop, breaks či disco. 
 
Kolekce zůstane na místě činu vystavená až do konce května. V průběhu eventu bude možné hlasovat, který pomalovaný model se nejvíce povedl. Vítězný writer dostane speciální cenu. Umělecké kousky si budete moct i zakoupit a dokonce s dobrým účelem, výtěžek z artových tenisek totiž poputuje k hendikepovaným dětem. 

Diskutuj na Bbarak.cz