hledat

Tags:

Podle Smacka překoná dubnové „P´s a Love 2“ nejen jedničku, ale i kterékoli z jeho dosud vydaných alb

Sdílej

„Tohle neni tvý typický album číslo 2, tohle je pokračování legendy.“ Těmito slovy Smack tituluje druhé pokračování své kultovní desky „P’s A Love“, která vychází již v první polovině dubna a jejíž první díl obdržel žánrového Anděla.

Podle slov samotného tvůrce dvojka překoná nejen jednčku, ale i kterékoli z jeho dalších dosud vydaných CDs. K již medializovaným záležitostem „Skončila Show“ (ft. S. Barracuda) a „Flush“ (ft. Marger) přibude 13 dalších věcí, objeví se jak Smackův A51 Sound, tak hosté jako Yzomandias, Ca$hanova Bulhar nebo Bílej Rus.

Produkce zajistí například Shadow D, Forbidden Society, Frank Flames, Komander, Dryman, nebo dvojice Huclberry & Gezin a JLSXND7RS & Ironsoul. Posledního jmenovaného určitě zná celosvětová dubstep komunita pod jeho předchozím jménem Kromestar.

Dvojkřest disků „P´s a Love 2“ a „160 EP“ se odehraje 25. května v Praze v unikátních prostorech basketbalové haly Folimanka – kapacita 3000 lidí, z toho 1000 k sezení na tribuně namířené přímo na stage (předprodej).

Jako hlavní host se na místě činu představí i Newham General D Double E, jemuž na podzim vyšla deska „Jackuum“. Do Prahy přiletí ze své tour po Americe.

Další vystupující:

D Double E
A51 Sound
DvojlitrBoyzz
Pain & Joshua

Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz