hledat

Tags:

Mc Gey: Jsem rád, že to ještě umim dělat z čistý lásky k rapu a sednu k tvorbě jen když mám opravdu chuť a hlad

Sdílej

Když nebudeme počítat první „dřevní pokusy“, Mc Geye evidujeme devátou či desátou sezonu. Tehdy ještě pracoval pod vlajkou Everydays a jeho konto čerstvě zdobila nahrávka „Turbulence negativních dobrot“.

Během této doby se podepsal pod dvě kompilace svého labelu a pět sól, z nichž to poslední – „Rλp-life: Epizoda 2“ s Krudanzem – se dostalo do oběhu právě první říjnový den roku 2019.

Jak dlouho trvaly přípravy? „4 měsíce intenzivní práce. Autentickej záznam období, kdy jsem zase měl chuť psát,“ informoval kolega Garanda, Resta a Wondera na svém Instagramu.

I když se zdá být tracklist o 22 položkách obsáhlý, vybíral z mnohem více instrumentálek. „Krudanze poslal 100 beatů od roku 2005 do roku 2019. Bylo těžký vybírat, ale takhle jsem to v tu chvíli chtěl,“ přidal v Brně usazený rodák z Pardubic, jenž už patří řadu let pod křídla Ty Nikdy.

„Deska je jiná než jednička, ale asi ji mám ještě radši. Vím, že v tom vidíte spíš tu srandu, ale ta deska je v první řadě vážná a naléhavá! Jsem rád, že to ještě umim dělat z čistý lásky k rapu a sednu k tvorbě jen když mám opravdu chuť a hlad,“ doplnil neúnavný milovník a konzument rozličného rapu, jehož je možno rok co rok potkat hned na několika festivalech a to nejen jako vystupujícího, ale hlavně jako fanouška.

U dvou dílů by však nakonec mělo zůstat a nic jako třetí pokračování v plánu není. „Jsem hrdej na to, že jsem zatim neudělal žádnou píčovinu a jsem hrdej na všechny svoje desky! Egotrip, ten v rapu bejt musí. Touhle deskou uzavírám sérii Rλp-life! Nechte mě už žít kurva,“ uzavřel s tradiční velkou nadsázkou příznivec komiksů, jenž spáchal v rámci své diplomové práci autorskou knihu ilustrací, povídek a vtipů.

Díků se od něj dočkala nejen manželka se synem, ale mimo jiné i Krudanze, Idea, Gaex, Dj Fatte, Dj Opia, Dj Aka, Rest, 2Mad nebo DupX.

Sem starej zapšklej fotr, ale dobrou muziku ještě umím poznat, hlásí Mc Gey v temných notách Krudanzeho

Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1