hledat

Lil Kim opět hostuje, točí klipy a hovoří o Notoriousovi. Chystá se album?

Sdílej
 
Ne, že by Lil Kim na dvanáct let úplně zmizela ze světa showbyznysu. V roce 2006 sledovala dva týdny z jejího života před nástupem do vězení za křivé svědectví reality show Lil Kim: Countdown to Lockdown. V roce 2007 se ukázala ve snímku o jejím legendárním partnerovi Life After Death: The Movie – Ten Years Later. A o rok později si štěkla v komedii Superhero Movie. Na hudebním poli vydala několik mixtapů a singlů.
 
Pokud nepočítáme, že z kdysi křehké Kim začíná být pomalu tetička a její maskéři a plastičtí chirurgové s ní mají zas o něco víc práce, u Queen Bee se od roku 2005, kdy vydala oceňované (ale neúspěšné) LP The Naked Truth, zas tak moc nezměnilo. Její hlas ale poznáte vždycky. A ten se teď rozezněl v novém videosinglu Took Us a Break.
 
 
Slovník i stylizace Kim zůstaly i po tolika letech ostré a platí, že i z dnešní generace mainstreamových female MCs se jejímu naturelu podobá jen málokterá. Internet má teď Cardi B. V rapovém bulváru doznívá potyčka mezi Azealiou Banks, RZA a Russellem Croweem. Všechny tyhle půtky by se mohly ukázat jako holčičí pošťuchování ve srovnání s tím, co může přinést Lil Kim zpět na stůl. Pokud by se skutečně rozhoupala k vydání nového alba, jak o tom hovoří.
 
Kdysi malá Kim kolem sebe začíná opět vířit vodu. Kromě nového singlu by se měla brzy objevit ve spolupráci s Remy Ma v singlu Wake Me Up. A pro Hot 97 se rozhovořila o svém "silně násilnickém vztahu" s Biggiem a pátém chystaném albu, jež chce stihnout vydat v průběhu jara 2018. Přesto, jak pilně se Kim snažila si vydobýt respekt po Notoriousově smrti, tahle ženská evidentně ví, že jeho role je v jejím životě i kariéře nezanedbatelná, a proto se o něm neváhá zmínit i po dvaceti letech od jeho smrti. Hovořila by o něm jistě, i kdyby zrovna nedělala promo k nové desce. Celý rozhovor najdete pod článkem.
 
 
Zdroje: hiphopdx.com
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *