hledat

Tags:

Je hotovo, noví Gang Starr jsou v oběhu a celé nové album „One Of The Best Yet“ si poslechneš i tady…

Sdílej

Kdyby nám někdo před pár lety i před pár měsíci tvrdil, že se ještě někdy dočkáme nového alba Gang Starr, nevěřili bychom mu, neboť mnoho posmrtné hudby nebožtíka Gurua nikdy nevylezlo a do nekonečné vlny, jež se strhla po Tupacovi, měl daleko.

Nicméně se stalo, jedna z nejtradičnějších newyorských značek je po více než patnácti letech zpět a od prvního listopadového dne nabízí novinku „One Of The Best Yet„, které určitě dáváme přednost před „Jesus Is King“ od jednoho hodně slavného pošetilce, co má doma nastěhovanou Kim Kardashian.

Ještě před samotnou premiérou zveřejnil Preemo dva singly – a sice „Family & Loyalty“ s J. Colem a „Bad Name“. Nyní si můžeme konečně vychutnat také zbytek startovního pole, ze kterého na vás v neslyšených premierovkách budou promlouvat lidé jako M.O.P., Group Home, Freddie Foxxx, Q-Tip, Royce Da 5´9″, Big Shug, Nitty Scott, Ne-Yo, Talib Kweli nebo Jeru The Damaja.

Jestli si mezi šestnácti položkami tracklistu nenajdete svého favorita, pak zřejmě okupujete server, na kterém nemáte co dělat a musíte ťukat na jiné dveře. Za nás z produkčního hlediska mnohem lépe odvedená práce, než u nedávných navrátilců z Black Moon!

 

Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1