hledat

Hip Hop Žije roste, pojme za své plac Uprisingu. A jak to bude letos se zahraniční hvězdou?

Sdílej

5) Dobrá lokalita

Zlaté Piesky, okraj Blavy. To samo o sobě lidem nezainteresovaným ještě nic neřekne, ale po prohlédnutí lokality musí vykazovat spokojení každý. Na přelomu června a července jsou teploty více než příjemné a Hip Hop Žije neláká jen na svůj pestrý line up, ale i pláž a jezero. Letos dojede oproti minulým ročníkům k lehké změně, neboť se organizátoři pro velký zájem rozhodli využít větší areál, který je jen pár metrů opodál od toho původního. Místo, kde se v srpnu koná legendární Uprising.

4) Více stagí

Větší prostor sebou samo sebou přináší i bohatší možnost programu. Organizátoři ohlašují oproti minulým ročníkům celkem čtyři stage – Hlavní stage,  Urpiner stage, Ja Som funky stage, Dj Is Not Jukebox Stage. Line up není ještě konečný, ale už nyní je jisté, že se bude jednat o bohatou oslavu nejen tuzemské scény. Letos budeme moci vidět po letech například spolu české legendární duo SuperCrooo. Díky možnosti si vybrat si každý najde svoje a nebude nucen naslouchat tvorbě některých jmen, která jej třeba neoslovují.

3) Doprovodný program

Organizátoři samozřejmě myslí i na doprovodný program, který bude i letos bohatý. Sportovní nadšenci se mohou těšit na basketbalový, respektive streetballový turnaj. Za spolupráce s Rooftop.Sk proběhne i zajímavý Graffiti Jam. Výhodou je i blízké jezero, které vás může v horkém počasí schladit a je možné jeho okolí využít i k dalším sportům, které jsou vám blízké.

2) Déšť? Záložní plán je na světě

Nemalý počet z nás pamatuje minulý ročník, který byl v sobotním programu předčasně přerušen a ukončen z důvodu velice silné bouřky, po které se stal areál dílem apokalypsy. Pořadatelé však přicházejí letos se záložním plánem a v případě nepříznivého počasí se část programu přesune do indoorových prostorů, proto se můžete těšit na své kapely za každého počasí.

1) Zahraniční headliner

Odpočítávání dní do začátku festivalu je v plném proudu a řada fanoušků na kalendáři na stěně již škrtá dny. Třicátého června to vypukne a máme se na co těšit. Páté narozeniny je nutné oslavit ve velkém stylu, proto již brzy bude vysloveno jméno zahraničního headlinera. Bude se jednat o tvář, kterou nebude nutné nikomu více představovat. Organizátoři navíc hází otázku do placu, že se nemusí jednat jen o jednoho. Již brzy se vše dozvíme.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz