hledat

Tags:

Odlož na pár minut cukroví u vánočních pohádek a zkus ukořistit nový titul Moma

Sdílej

Jedna z nejvýraznějších rapových tváří slovenské metropole vykazuje již více jak deset let poměrně hojnou aktivitu ve studiu. Nejedná se ale jen o singly, jako to dělá celá řada mladých tváří, nýbrž Momo rád své fanoušky zásobuje celými nosiči. Stalo se tak i v závěru tohoto roku, kdy vydal již své osmé oficiální album pojmenované „Outsider“.

Redakce Bbarak.cz se domnívá, že by se autor tohoto díla po tolika letech ve hře neměl vžívat do této role, ale fantazii se v rapu meze nekladou. Tvář, která se již dvakrát v tvorbě označila za Bratislavu, nabídla zajímavých deset stop s několika hosty včetně jednoho zahraničního s původem z Maroka. Pokud jsi ještě neměl možnost se k tomuto albu dostat, může se tak stát skrze naši soutěž. A pokud se na tebe štěstí neusměje, můžeš si desku i doprovodný merch objednat na stránkách RukaHore.

Svou správnou odpověď na soutěžní otázku nám pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne pondělí 6. ledna a do předmětu uveď „Momo“. Delší čas na vyhodnocení dáváme nejen z důvodu, že nevkládáme příliš důvěry v těchto dnech doručovacím kurýrům. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, na kterou bude výhra zaslána. Redakce Bbarak.cz ti přeje nejen hezké svátky, ale i hodně štěstí. Třeba se na tebe usměje právě teď.

Soutěžní otázka o 3 kusy alba Outsider:

Který zahraniční umělec se objevil na novém albu Moma?

a) Soprano

b) Ouenza

c) PNL

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1