hledat

Tags:

Co vše víme o chystaném návratu Black Elvise pod taktovkou Kool Keitha?

Sdílej

Kool Keith letos oslaví 60 let a tak si řekl, že to udělá ve velkém stylu. Ohlásil mnoho projektů, které by mohly spatřit světlo světa ještě letos. Mezi nimi i pokračování kultovní klasiky „Black Elvis“ z roku 1999.

Kromě avizovaného návratu Ultramagnetic MCs, bychom se měli dočkat i jakéhosi house instrumentálního alba, dále opět avizovaný „Mr. Controller“ s již tradičním francouzsým producentem Junkazem Lou. Potom chystá album s drahými samply, které je třeba vyclearovat a údajně má nahrané i další projekty. Pokud k tomu připočteme letošní „Serpent“ mohl by to být jeden z jeho nejproduktivnějších roků, minimálně za poslední dekádu.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Každopádně tím největším projektem je jednoznačně návrat Black Elvise. Zatímco se jeho nejkultovnější postava „Dr. Octagon“ vracela společně s jeho protějškem „Dr. Dooomem“ několikrát, tak Black Elvis dosud žádný comeback (až na pár cameí) neměl. Black Elvis je postava, kterou vytvořil pro svoje album „Black Elvis / Lost in Space“, které nahrál v roce 1998/9 pro Columbia records. Tam se natolik nasral přístupem vydavatelství, že se zavázal, že už se nikdy pod velký label nevrátí. A svůj slib dodržel.

„Black Elvis“ je ve zkratce celebrita galaktických rozměrů, co cestuje po tour vesmírem. Nakolik se bude nová deska držet konceptu originálu je jasné, už z ukázek „Black Elvis Intro 2“ a „Space Mountain“ s Keithovým bratrancem Marc Livem. Obal navazuje na ten původní a i zvuk singlů vypadá nadějně. Na albu se ukážou i Ice-T, Agallah a Raaddrr Van. Produkce si vzali na starost Marc Live, L´Orange, J.Stylez, Raaddrr Van a sám Kool Keith. Tak uvidíme jak to dopadne, už za pár dní!

 

 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1