hledat

Tags:

Kool Keith opět nyní myslí na trueschoolovější sortu svých fanoušků

Sdílej

Kool Keith má globálně celkem početnou základnu fanoušků, ačkoliv se to moc nezdá. Ono také není divu, když celý svět slyšel jeho hlášku „Change my pitch up, smack my bitch up“ prostřednictvím monstrózní kapely Prodigy. Vydával tak alba všude po světě, s japonskou indie kapelou, s francouzským producentem a mnoha dalšími umělci mimo USA spektrum.

V posledních letech to vypadá tak, že vydává dlouhohrající desky ve spolupráci s tím, kdo mu nabídne vhodné prostředí pro uskutečnění. Naposledy a velmi čerstvě se tak stalo v posledních dnech, kdy si ho vzali do parády „Real Bad Man“, což je teda módní značka, co ale dělá i vlastní hudbu. Vydali společně album „Serpent“ na kterém hostují třeba Ice-T nebo Atmosphere.

Koukám.. ICE T in da house! Má to takovej “testament” boombap sound. Cool na chill.“ shrnul zvuk desky český rapper Sosr v chatovací skupině „keithologů“, kam patří např. i James Cole, a má pravdu.

Už úvodní „Sleep“ má hypnotický nádech a nutí nás pomalu ke spánku. Album je tedy v mellow módu, který je uklidněný, zakouřený a pěkně trueschoolový. Takže excenrické obleky, syntetické weird produkce a pornocore přijdou na řadu zase příště!

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1