hledat

Všimne si v létě někdo, že Skillz má skills?

Sdílej

Emcee z kraje, který dal scéně jména jako Timbaland, Missy Elliott, The Neptunes či The Clipse, možná nevydává tak často jako tvůj oblíbený rapper, nicméně to, že patří k nejrespektovanějším zaoceánským lyrikům s konstantní výkonností, jen tak snadno nezpochybníš.

I proto je dobré, že konečně známe termín, kdy vyjde jeho novinka „Million Dollar Backpack“ (Koch Records) Stane se tak 8. července – tedy nějaké tři roky od jeho posledního výstřelu „Confessions Of A Ghost Writer“.

První singl se jmenuje „So Far So Good“ a hostuje v něm Common. Nabité to je ale i dále, protože získal Taliba Kweliho, The Roots či Freewaye, se kterým spáchali skvělou věc „Don´t Act Like You Don´t Know“. Producentské otěže pak třímají v rukou ?Uestlove Thompson, Nottz, Bink nebo J Dilla.

Skillz, jehož výroční série „Rap-Up“ je dnes již kultovní záležitostí, říká, že v muzice chybí originalita, s čímž se nelze, než neztotožnit. Jak se s tím vypořádá právě on je zatím ve hvězdách. Při letošní sklizni každopádně může být jedním z černých koňů…

MySpace

Zdroj: Mzee

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz