hledat

Poslední info o První Lize s Nironicem, Pio Squad, Jay Dieslem a Strapem

Sdílej

Už v pátek znovu ožijí Pardubice, přesněji jejich ABC Klub, kde vypukne akce První Liga Christmas Edition, na které tentokrát vystoupí souhrn kapel, jež měli u publika nejlepší ohlasy. Jako poslední info před pátečním mejdanem si můžete přečíst oficiální tiskovou zprávu, která shrnuje všechny potřebné informace od lineupu, po spešl ceny drinků atd… „Již v pátek znovu ožijí Pardubice, přesněji jejich ABC Klub, kde vypukne unikátní akce První Liga Christmas Edition, kde tentokrát vystoupí souhrn kapel, jež měli u publika nejlepší ohlasy a jejich show skvělou atmosféru. Slováci Strapo a Dj Spinhandz, Nironic s Rawalem, dále Pio Squad a “domácí” Jay Diesel. O Djing se bude starat resident Ligy Dj Pufaz. Samozřejmě nebude chybět druhá stage, kde zahraje osvědčený FX Bounce killer Dj Rawal a po delší době Dj Maztah a premiérově i Djane Kristee. Kdo již na První Lize byl ví, že může očekávat kvalitní mejdan v plném komfortu a kdo nebyl,měl by to napravit. Na této akci se poprvé o projekce a vizualizace koncertů bude starat VJ Martin z laboratoře Phase Praha. Shrunutí: Kde: ABC Výstaviště najdete poblíž plaveckého areálu v Pardubicích ve Štolbově ul. 2665. Kdy: Tento pátek, open 20.00 hodin, start 21.00 hodin, konec je tentokrát s ohledem na vánoční svátky nejpozději ve 03.00 hodin. Vstupenky: Na místě bude k prodeji posledních 300ks vstupenek.
 
Využijte výhodné nabídky předprodejové vstupenky za 200,- Kč včetně manipulačních poplatků a Dph. Předprodeje končí v úterý 23.12. v 17.00 hodin.
Na místě stojí vstupenka 250,-Kč.

Mějte prosím připravené drobné, zrychlí se tak odbavování. Děkujeme. Upozornění: NA AKCI PLATÍ ZÁKAZ VSTUPU OSOBÁM MLADŠÍM 15ti LET. Děkujeme za pochopení. Něco extra: Výhodné ceny partnerských drinků:
 Na barech bude k výběru široký sortiment alko i nealko nápojů. My jsme pro Vás připravili speciální ceny našich partnerských drinků za snížené ceny. Checkuj níže.

 Jagerbomb – Jager, energy, led – 60,-Kč Burn Energy Drink za 45,-Kč Coca Cola 0,5L pet lahev 40,-Kč Sprite/Fanta 0,5L pet lahev 40,-Kč Ledový Čaj 0,5L pet lahev 3 příchutě za 40,-Kč Pivo Pernštejn 0,5L za 25,-Kč
Nová Pražská vodka 0,04 za 40,-Kč Fernet Black Widow 0,04 za 40,-Kč
 Alkohol mladším 18 let nepodáváme.


 PŘIBLIŽNÝ LINEUP Coca Cola Live Stage 20:30 Pufaz 21.30 Jay Diesel 22.30 Strapo + Dj Spinhandz 24.00 Nironic + Dj Rawal 01.30 Pio Squad 03.00 End Escape R/N/B Stage 20.00 Start Djs: Maztah, Kristee, Rawal 03.00 End Jak to bude vypadat na místě:

Výherci soutěží budou kontaktováni mailem. Výhru si budou moci vyzvednout na místě konání akce po předložení občanského průkazu na důkaz správnosti údajů.

Prostor ABC klubu umožňuje velké využití a zaručuje dostatečný komfort, který bude podpořen kvalitním zvukem a světelnou show, zajímavou masivní videoprojekcí se živými prostřihy kapel ze zákulisí a VIP zóny. Nešetříme ani různými doplňky jako jsou fotbálky, shop centrum… Technika: První Liga má samozřejmě nastavené limity hodně vysoko a její standart se určuje nejen kvalitním lineupem, ale také odpovídajícím technickým zabezpečením. Na První Lize Christmas Edition vás čeká premiérová světelná show, kterou zajišťuje Koncertservis Praha, což je jedna z největších firem v ČR. Poprvé bude připravena vizuální show na hlavní stagei v podání VJ Martina z Phase Praha. Na obou scénách bude hrát holandský sound system EAW. Na kvalitě zvuku, světelného parku a videoprojekcích si zkrátka dáváme záležet. Věříme, že se vám bude líbit. Ať se vám líbí…) Zákaz vnášení drog, zbraní a vlastního pití. V celém objektu L-klubu a jeho blízkém okolí platí přísný zákaz tagování. Opilí jedinci nebudou na akci vpuštěni. Pořadatelé si vyhrazují možnost kontroly Občanského průkazu z důvodu navýšení věkového průměru nad 15 let. Děkujeme za pochopení.


“

Diskutuj na Bbarak.cz