hledat

Noví Soul Assassins jsou na dohled

Sdílej

Kobe Bryant z Lakers nedávno pokořil další milník, když se v historických střeleckých tabulkách NBA posunul na 19. příčku. Pokud vás zajímá i hudební stránka Los Angeles a nepovažujete Dje Muggse za osobu, která udělala poslední dobrý beat ještě v devadesátých letech minulého století, jste tu správně.

Jestliže jste bez nějaké větší sluchové újmy prošli oběma díly kompilace „Soul Assassins“, vězte, že ještě před třetím pokračováním, které má být soundtrackem k připravovanému filmu, se 23. června dočkáte mezihry v podobě disku „Intermission“. Ten by měl klasicky nabídnout spoustu známých tváří, z nichž můžeme vypíchnout jména jako B-Real, RZA, Sick Jacken, La Coka Nostra, Bun B, M1, Self Scientific, Alchemist, Evidence, Fashawn, Necro, Prodigy, Reef The Lost Cauze, Outerspace nebo Krondon.

Lehce naznačeno bylo i to, že bychom se po koncepčních jednorázovkách s Geniusem, Sick Jackenem a Planet Asiou mohli dočkat také Muggsova společného projektu s Ill Billem. Protože už se ale před časem mluvilo i o Billově společném LP se Seanem Pricem, z čehož nakonec vzešlo jedno velké ticho po pěšině, raději si počkáme na upřesňující info.

Zdroj: GrandGood

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?