hledat

Tags:

Na nové PSH, které míchal Kenny Rough, se zase vrátí i produkce Dje Wiche

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Zatímco třetí studiovou nahrávku “Epilog” promovali PSH před devíti lety jako svou rozlučku, čtvrtou řadovou desku “Debut”, jež se začne šířit mezi lid ve středu 11. září a o dva dny později zažije na pražské verzi festivalu Hip Hop Žije první větší křest ohněm, trio Orion, Vladimir a Mike T prezentuje jako svou premiéru…

Na následující prohlášení se je však třeba dívat s nadhledem “Mnohokrát jsme vydání naší první desky odložili, ale teď už cítíme, že není na co čekat. Nechceme se ovšem zařadit někam mezi alternativní kapely, kterým posluchači těžce rozumějí, a často ani nechápou, co jim tato hudba má vlastně sdělit. I proto deska dostala zcela prozaické jméno Debut. Je to přece jenom naše vysněná prvotina, nic víc, nic míň,” nechal se slyšet 518, jenž převzal frontmanské otěže po “Rap-n-Roll”.

PSH ignorují závody o počet prodaných desek, lidí na koncertech nebo views na internetu. Jak se jmenuje a kdy dorazí jejich čtvrté řadové album?

“Jsme připraveni a předurčeni k tomu zasadit zásadní úder na solar rapový scény. Dlouho jsme čekali a teď si pro to jdem! Swag, Flex!,” doplnil Dj Mike T, který obstaral většinu beatů, s tím, že ruce k dílu přiložil také Dj Wich. “Já si myslím, že by si to svoje fanoušky najít mohlo. Už teď jich pár máme. Ale nejvíc se těšíme na koncerty, tam to urveme, snad,” zakončil nejstarší zdejší rapper Papa Ori, jehož parta vše nahrávala na své domácí půdě ve Starworks.

Album, které míchal Kenny Rough z Ty Nikdy, navštívili také Strapo, 7krát3, Maniak, Katarzia i Adam Krofian z The Atavists, kteří patří do rosteru BiggBossu. Křtít se vše bude až šestý prosincový den na Mikuláše a do té doby si o nových Penerech určitě ještě pár slov povíme…

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1