hledat

Horečka nedělní noci aka lineup na Skanky Boombox / Dutty Weekend Special

Sdílej

Pokud nechcete blížící se prodloužený víkend jen tak zabít a neláká vás ani představa neděle tichého blázna v holinkách nad udicí u soutoku Berounky s Vltavou, možná by to chtělo špetku okořenit. Okořenit nějakou pořádnou klubovkou a nejlíp za lidový peníz. Vyrazit na nakažlivou muziku, která vám nebude komplikovat život rapovejma moudrama. Na muziku, která si buď vystačí beze slov a když už se pustí do filozofování, bude to na téma vrtících se zadků, co?
Měl bych tady tip. Vaše horečka nedělní noci noc se jmenuje Skanky Boombox / Dutty Weekend Special a bude vážně speciální. Dokonce natolik, že může klidně přeskočit kapitolu ligového domácího supportu Tuco, Quime, Ghonzales, dMIT.RY a věnovat se rovnou hlavnímu chodu. Tím bude Toddla T (+ MC Serocee), co se vedle svých skvělých mixtapů a LP „Skanky Skanky“ s hity jako „Sound Tape Killin“, „Fill Up Mi Portion“ nebo hymnou „Shake It“ (pro kterou můžete aktuálně hlasovat v hitparádě Rádia 1) pyšní třeba i produkcí singlu „Buff Nuff“ pro Roots Manuva. A sekundovat mu bude Mrk1, při jehož dubstepovém brutusu by bylo fajn, kdyby zrovna hygienik s partou neměřili na teploměru s decibelovou stupnicí. Naměřené šílenství by mu mohlo nakřápnout stupnici.
Vše proběhne v neděli 27. Září, v pondělí je státní svátek, takže taneční obutí, hřívu lva salónu a místo hlavy ghettoblaster ssebou, všechno to bude potřeba. Jo a pokud jste si chtěli naplánovat, kdy zaútočit při dámské volence, trsat se bude podle následujícího rozvrhu. Jo a pokud jste si chtěli naplánovat, kdy zaútočit při dámské volence, trsat se bude podle následujícího rozvrhu. SKANKY BOOMBOX / DUTTY WEEKEND SPECIAL 20:00 – 21:30 Ghonzales /Beatcase, Roxy, CZ/ 21:30 – 23:00 Tuco & Quime /Meanbucket.net, UK/ 23:00 – 00:30 TODDLA T + MC Serocee /Sheffield, UK/ 00:30 – 02:30 MRK1 /Virus Syndicate, Manchester, UK/ 02:30 – ??:?? dMIT.RY /Neo Violence, CZ/ A pokud chcete nacvičit i krokové variace, zkuste inspiraci třeba těmito klipy: Toddla T ft. Herve & Serocee – “Shake It“ Toddla T & MC Serocee – “Sound Tape Killin“ Toddla T ft. Mr.Versatile – “Fill Up Mi Portion“ Toddla T & MC Serocee– “Manabadman“ Virus Syndicate – “Slow Down“ Virus Syndicate – “Neva Argue“

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?