hledat

Tags:

Vystupující na Andělech? Například Paulie Garand, Ben Cristovano, Calin, Stein27 či Renne Dang

Sdílej

S blížícím se termínem Cen Anděl 2019, které se budou konat 31. března 2020 v nové pražské hale O2 universum, zveřejnili pořadatelé jména vystupujících.

Diváci slavnostního ceremoniálu, na němž jsou v rapové kategorii nominováni Hugo Toxxx, Yzomandias a Viktor Sheen, se opět mohou těšit na netradiční hudební spojení.

„I letos pro diváky připravujeme program, během kterého se představí za loňský rok nominovaní muzikanti i aktuální hudební trendy. Stejně jako v posledních letech i tentokrát klademe důraz na originálně pojatá vystoupení, a to jak po vizuální, tak po hudební stránce,“ komentuje první muzikantskou soupisku producentka večera Lucka Hájková.

Na pódiu se v rámci ceremoniálu představí například Mirai, Lenny, Vypsaná fixa, Klára Vytisková, Ben Cristovao, Marcell, Paulie Garand, Calin, STEIN27, Lake Malawi či Renne Dang.

Hudební dramaturgii záměrně nebudeme prozrazovat kompletně a do detailů a to, kdo s kým a jak zahraje, si také ponecháme pro diváky jako překvapení, ať se mají na co těšit,“ doplňuje Hájková.

Galavečer hudebních cen, kterými diváky v sále i u obrazovek provede Ewa Farna, je letos nově otevřen i veřejnosti. Lístky za 990 korun jsou v předprodeji v síti Ticketmaster. Večer odvysílá v přímém přenosu od 21:00 program ČT1.

Ceny Anděl uděluje každoročně od roku 1991 hudební akademie, která je složena z odborníků – kritiků, producentů a dalších osobností české hudební scény. Od roku 1995 je vyhlašuje ČNS IFPI a od roku 1997 je symbolizuje soška Anděla se šalmají od sochaře Jaroslava Róny.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1