hledat

Tags:

Vyhraj PPV na Oktagon 47 s Vémolou, Langerem. Szabovou, Buchingerem, Ryšavým, Pukačem, Kohoutem a spol.

Sdílej

Rap a MMA k sobě v posledních sezonách nemají vůbec daleko. Stačí si ostatně vybavit „nástupovky“ pro Attilu Végha, jehož velebil Rytmus, Mawara, kterou spáchal Yzomandias, Michala Martínka, jíž stvořil Refew, nebo Václava „Babu Jagu“ Mikuláška, o níž se postaral Sergei Barracuda.

A můžeme uvést i další příklady. Šampion střední váhy Patrik Kincl v minulosti četl papírový Bbarák, objevil se v jednom z klipů Blakkwoodu a v Hradci Králové se na žíněnce potkal i se členy Milion plus.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Ještě to není tak dávno, co jsme pokecali o hudbě s bývalým vládcem Welteru Davidem Kozmou a to samé máme v plánu udělat s někdejším bboyem Vladem Lengálem, jenž v současnosti trénuje pár českých rapperů a letos by rád ve své váze zaútočil na titul.

A to už spíš druhý den nevyjde slunce, než aby na sobotním Oktagonu 47 na bratislavském zimní stadion Ondřeje Nepely nezazněl v rámci nástupových skladeb nějaký rap.

Pokud byste rádi rádi získali na akci s bojovníky jako Vémola, Langer, Buchinger, Dohnal, Pukač, Kohout, Legierski, Ryšavý, Mazúch či Szabová PPV zdarma, co takhle zkusit naši rychlou soutěž?

Soutěž o 3 pay-per-view na sobotní Oktagon 47 v Bratislavě (7. 10.):

Jakou přezdívkou disponuje Lucia Szabová?

a) Lady Luck

b) Lady of Rage

c) Silent Killer

d) Queen Latifah

Na vaši odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do pátečního dopoledne. Do předmětu zprávy jen prosím napište Oktagon. Hodně štěstí!

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1