hledat

Vše o jubilejním Gangstastar The Hip Hop no.10

Sdílej

MafiaRecords.cz a Gangstastar.com Vám přinášejí jubilejní desáté číslo sérií akcí The Hip Hop no. je přesně 20.3.2010 od 18:00 hodin tady a nese název Gangstastar The Hip Hop no.10! Říká Vám něco Star Wars? Pokud jste nežili pár desítek let v jeskyni, tak se vsadíme, že ano a proč je zde vůbec tato otázka? Tenhle večer bude totiž světelný, šílený a ponese se v duchu Rapových hvězdných válek ve speciální edici Rap Wars! Gangstastar The Hip Hop no. 10 neboli nejlepší mejdan na jihu Čech už po desáté, kde musíte být s oblíbenými H16 a jejich novým klipem, Nironicem a jeho Iam Musíc tour 2010, starými hity Supercrooo, s Kaidžasovým albem Klokočino, Lugerem ze Slovenska a dalšími vystupujícími s doplněným programem o mnohé bonusy a speciální hosty i s půlnočním překvapením!

Celkem se tedy můžete těšit na vybraných 7 skupin, 9 Djs, dvě stagee, VIP zónu, speciální projekční show, velmi zajímavé VIP hosty jako třeba výše zmíněného Lugera, Coco jamba, Davida Steela, který by měl mít v těch dnech vylisované CD i s posledním trackem od Rytmuse, dále Toma Malára a Obivana Kenobiho i s laserovým mečem. Dále vás nemine neskutečně mnoho bonusů, exhibic, soutěží přímo na pódiu i v klubu a hlavně spousty kvalitní zábavy! Reportéři, kameramani, fotografové, to vše zde bude.

Odpolední program po nevydařeném počasí na v rámci akce GreenShop The Hip Hop no. 9 se vrací opět do starých osvědčených míst při 5.ZŠ . Můžete se tedy těšit na Montana Graffiti Jam v starém dobrém legálu u Respiria a rozhodně nemine klasika turnajů v halovém Fotbalu a jiných sportech v tělocvičně při 5. ZŠ.

Večerní program tedy začne už od 17:00 hodin v klubu Milenium Tábor dnes 20.3.2010. Vstupné se od minule vrátilo zpět na zavedenou nízkou částku, jež činí předprodejních 199 Kč, na místě 199 Kč a VIP 350 Kč, kde bude opět přichystáno občerstvení, trochu alka, nealka, pohodlné posezení a hlavně krásný výhled na stage, který nikde jinde v klubu nenajdete. Předprodej naleznete v síti ticketstream.cz a ve vybraných shopech, které naleznete s více informacemi na stránkách MafiaRecords.cz a přímo zde: oficiální info k akci !

Gangstastar The Hip Hop no.10
Odpoledni program: od 10:00h v respiriu u 5. ZŠ
Montana Graffiti Jam při 5. ZŠ
Turnaj v Halovém Fotbalu a jiné sporty v tělocvičně při 5. ZŠ Večerní program: od 18:00h:
Více namafiarecords.cz Datum – 20.3.2010
Prostor – Club – Milenium Tábor – (www.mileniumtabor.cz)
Vstup – Předprodej 199Kč – místa na mafiarecords.cz, ticketstream.cz
Na místě 249 Kč, VIP 350 Kč

Na Gangstastar Hip Hop Stagei vystoupí:
H16 (SK)
Supercrooo (Praha) – klasická show z prvních CD
Nironic (USA) – New CD – I am Music v rámci tour Iam Music tour 2010
Kaidžas (SK) – CD Klokočino poprvé na jihu Čech
IscreamBoyz (Praha)
100K (ČB)
DEW (Benešov / Praha)
Special Guest: Luger, Coco jambo, David Steel, Tom Malar a Obivan Kenobi

Na Ecko and GreenShop RNB stage zahrají:
Dj Yanko Král (SK)
Dj Enemy (Praha)
Dj Rawal (Praha)
Dj Lucco (SK)
Dj Shadow D (Praha)
Dj Zato (Tábor)
Dj Ramel (ČB)
Dj F.I.L. (J.Hradec)
Dj Pharic (Praha)
Zdroj> Mafia Records

Diskutuj na Bbarak.cz