hledat

Tags:

Ve výtahu jsem ještě nerapoval, informoval z Páternostera Maniak. Štafetu přeberou PSH, James Cole či Hasan

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

“Když jedeš výtahem, tak tam většinou nemáš moc co dělat, tohle bylo aspoň takové zpříjemnění. Možná to začnu praktikovat, až budu jezdit k sobě do sedmého patra,” zhodnotil natáčení v nejstarším oběžném výtahu v České republice Maniak.

Ten také odstartuje novou video sérii úspěšného projektu Paternoster Session skladbou „Ballerbyn“ k připravované desce.

Do stísněných podmínek kabinky oběžného výtahu, takzvaného páternosteru, se v aktuální sérii vměstnalo šest rapových kapel či jednotlivců.

Kromě v Brně usazeného mistra ceremonie, jehož koncertně doprovází Djane Black Angelika, se do technické památky v budově Českého rozhlasu na Vinohradské ulici podařilo vejít například PSH.

Z labelu Milion+ se pak představí původem táborský Hasan. Kabinku páternosteru navštívil i James Cole, spoluzakladatel kultovních Supercrooo a vlastník mnoha altereg, který loni vydal desku „Stanley Kuffenheim.“

„Videoklipy českých kapel a muzikantů jsme v sérii Paternoster Session začali zveřejňovat v září 2018 a snažili se navázat na zahraniční trend natáčení živých vystoupení v nestandardních lokalitách a prostorech. Fanouškům Radia Wave i Českého rozhlasu tak umožňujeme podívat se do útrob oběžného výtahu, který je běžně veřejnosti nepřístupný. Nyní jsme se rozhodli nabídnout sérii postavenou čistě na rapové dramaturgii,“ uzavřela šéfredaktorka rádia Iva Jonášová.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1