hledat

Tags:

V redakci nám uvízla čtyři origa nového alba Koukra. Úkol není těžký, ale štěstí je třeba jít naproti

Sdílej

Také letošní rok zastihl tuzemskou stáj Blakkwood ve slušné aktivitě, která vykazuje nejen koncertní aktivitu, ale i studiovou snahu. Právě z ní pak vznikají nové releasy a jak nám bylo nedávno mezi řečí prozrazeno, máme se rozhodně na co těšit. Není však nutné vyhlížet jen směrem dopředu, neboť jen pár týdnů se těší známosti nové album Koukra „Riziko“. Rovnou čtyři originály nám přistály na stůl v redakci a nyní je jen na tobě, zda o ně máš zájem. Úkol není těžký, ale štěstí je třeba jít naproti.

Koukr patří k vlajkovým lodí Blakkwoodu a jejich spolupráce funguje již nějaký ten pátek. Kolem součástky tohoto vydavatelství se toho za poslední rok nemálo stalo, což vedlo ke vzniku rozhovoru, který jsme vám servírovali před pár dny. Třeba vás právě jeho odpovědi zlákaly k tomu, abyste albu „Risiko“ dali šanci a chtěli si pořídit originál do své sbírky.

Soutěžní otázka o 4 ks alba „Riziko“:

Kde točil Koukr klip ke skladbě La Vida Loca ve spolupráci s Raphaelem?

a) Atény

b) Neapol

c) Barcelona

d) Marseille

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 29. července a do předmětu uveď „Koukr“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Blakkwoodu.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1