hledat

V mezinárodní přehlídce Dje Cut Dema figurují i Orion, Čis T nebo Berezin

Sdílej

Je možné, aby se v jednom tracku potkali rappeři z Česka, Slovenska, Ruska, Bosny a Hercegoviny a Černé Hory? Díky producentovi a Djeovi v jedné osobě jménem Cut Dem zní odpověď ano.

Ze Sarajeva pocházející Cut Dem žije od devadesátých let v Praze. Minulý rok vydal Ep „Aint got the funk“, které zní velmi funkově a zároveň řízle jak klasickým, tak novodobým zvukem.

Světem koluje videoklip na úvodní single, kde se v jednom tracku sešly legendy českého rapu Pio Squad z Jihlavy, milovník žen a velký sympaťak Zverina a Afu-ra, jenž momentálně žije na Vysočině.

Před pár dny vyšel videoklip, který se točil šest týdnů na území Čech, Slovenska, Bosny a Černé Hory. Naší zemi reprezentuje Papa Ori a musíme říct, že takhle by to šlo. Celá tahle razie začíná na Slovensku, Čistychov s přehledem dokazuje, že je to legenda slovenského rapu. Rusko reprezentuje Berezin, kterého by měla starší generace znát. Rappery z Bosny – Frenkieho a Černé Hory – Dedduha neznáme, ale to nevadí. Tohle je nejlepší věc z tohoto projektu a při poslechu vás to donutí dát volume doprava.

Text: Ruck Pý

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz