hledat

Tags: , ,

Storm se stane zázemím pro fanoušky tvrdého rapu. Kdy dorazí Ramirez, Redzed, Bill Saber či Gizmo?

Sdílej

Pražský klub Storm poslední roky zásobuje fanoušky žánru zajímavými mejdany. Už dávno neplatí pravidlo, že na této adrese hraje jen Sodoma Gomora či Super Crooo. Třináctého zářijového dne se budou radovat milovníci tvrdého rapu, energických show a neotřelého projevu. A proč tato akce dostala název podle datumu, ve kterém se uskuteční? Podle organizátorů to má hlubší rozměry, neboť ten samí den zemřel 2Pac a jedná se částečně i o poctu, kterou mu tímto způsobem věnují.

Hlavní hvězdou večera je Ramirez ze společenství G59, kde bys mohl nalézt i aktuální lídry Suicide Boys. Zpoza velké louže dorazí taktéž Bill Saber, který je nezapomenutelný nejen svým projevem, ale taktéž svými beraními dredy. Chybět nebude ani Gizmo. Rusko bude reprezentovat Quok a českým želízkem v ohni pak bude Redzed. Pokud chcete vědět více, můžete se mrknout na fb událost. Předprodej lístku pak naleznete ZDE.

Podle zákulisních informací bychom se mohli dočkat živě zahraných spoluprací s Gizmem a Billem Saberem, které už možná nikdy takto po kupě nezazní. A nebyli bychom to my, kdybychom vám nenabídli možnost zahrát i o nějaký ty volné vstupy, konkrétně 2 x 1+1.

Cesta k nim vede skrze správnou odpověď na naši otázku. Tu pošli na soutez@bbarak.cz do poledne 10. září a jako předmět uveď „Storm“. Nezapomeň připojit i své civilní jméno, aby ti mohla být výhra bez problémů u akreditací předána. Přejeme ti hodně štěstí.

Soutěž o 2 x 1+1 vstup:

Jaký název nese letošní album Redzeda?

a) Bohemian king
b) Bohemian rapper
c) Bohemian boy
d) Bohemian psycho
e) Bohemian live

 
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1