hledat

Tags:

The Game se vydává na devátou studiovou výpravu inspirován Mad Maxem. Bude poslední?

Sdílej

Jayceon Terrell Taylor nám jako předzvěst připravovaného alba naservíroval filmově stylizovaný videoklip West Side, jenž nám nejen skrze kostýmní stránku vypráví příběh o západním pobřeží Spojených států Amerických, čili o domovině The Gamea.

Album ponese název Born 2 Rap a pořadí tohoto počinu ponese číslovku 9. Ano, už deváté album, na které jsme čekali 3 roky. Některé informace dokonce říkají, že by se mělo jednat o album poslední. Asi už ho nebaví vyexovat lahev tvrdého na každém koncertu. Tak uvidíme, zda těmto zvěstem dostojí, ale moc bych tomu nevěřil.

Ale teď už ho vidíme se projíždět postapo krajinou a se svojí bandou si brát co uzná za vhodné. Takové pouštní rabování bez servítek, kdy v refrénu se z úst autora singlu line melodicky „zpívaná“ fráze „West Side“. A jak nám konec vizuálu odhaluje, tak se rozhodně nebude jednat o jediný počin, nesoucí se v duchu postapokalyptického světa. Těšíte se na něj jako my? Abychom přiznali kredit i tvůrcům, tak produkčně za ním stojí banda California Creatives a režijně ho zmákl Aaron Green / Phillyflyboy.

Mr. T

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz