hledat

Sodoma a Dope DOD? Nejen tohle nabídne jejich nová placka

Sdílej

Sodoma Gomora nakonec odpálí svůj nový počin začátkem prosince a produkovat ho budou kompletně Coer & Malculth. Proč právě tahle dvojka? „Nápad přišel po hitu Chcípni, kdy jsme zjistili, že takovýhle beaty dohromady s našema hlasama prostě fungujou! Nic takhle heavy na scéně není a do teď to chybělo,“ prohlašuje DeSade.

Má však jen poloviční pravdu. Za hranicemi naší malé hroudy bychom našli party, které moc dobře známe i u nás. To ale neuniklo ani pozornosti Sodomy Gomory, proto není zřejmě náhodou, že se na desce „Multikill“ objeví například nizozemští výtržníci Dope DOD. Zahraniční spolupráce rodákům z Rumburku sedí, proto volba padla i na Seana Strange nebo Heavena či Butcher´s Harem. Z týmové stáje bude k poslechu například Haades, který také intenzivně maká na své desce.

„Měli jsme hroznou radost, že se nám podařilo urvat Dope D.O.D, který tenhle styl v podstatě rozjeli. Poslali jsme jim Coerův beat a ten se jim hrozně líbil, takže zajebali úplně brutální sloky. Ještě teď mi z toho stojí Jonáš!,“ dodává Řezník. Zajímavý je opět i cover, který má na svědomí Jan Gemrot. Pokud už nemůžeš dočkat jejich nové placky, můžeš si dát další singl ke skladbě „The Perfect Murder“. Horko bude zřejmě i na jejich křtu, který proběhne 16. prosince již tradičně v pražském klubu Storm. 

Tracklist:

    01. Intro
    02. Multikill
    03. Terminator (feat. Dope D.O.D.)
    04. Chcípni!
    05. The Perfect Murder (feat. Heaven & Sean Strange)
    06. Music Made Me Do It
    07. Black Magic
    08. Mass Hysteria (feat. Hed PE)
    09. Backstage
    10. Překoplej (feat. Haades)
    11. Maniodepressive
    12. Kidnap & Rape (feat. Butcher’s Harem)
    13. Outsider
    14. Black Magic (DNB REMIX)
 
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz