hledat

Tags:

Sem starej zapšklej fotr, ale dobrou muziku ještě umím poznat, hlásí Mc Gey v temných notách Krudanzeho

Sdílej

Neznít jako někdo jiný se vyplácí a třeba ̶E̶m̶i̶n̶e̶m̶u̶ ̶N̶o̶v̶á̶k̶o̶v̶i̶ J̶a̶k̶u̶b̶o̶v̶i̶ ̶R̶a̶f̶a̶e̶l̶o̶v̶i̶ Mc Geyovi se to vyplácí už docela dost sezon, není-liž pravda?

Na nosič “RλP​-​LIFE: Epizoda 2” čekáme od té doby, co před více než tři lety doběhla poslední skladba minulého počinu nesoucí stejný název jako dílo samo.

Tím spíš, že se jí nepodařilo proměnit nominaci na Anděla, což nijak nezměnil ani hlas od autora těchto slov, jenž by z fleku vyházel půlku členů Akademie populární hudby, ale to už je zase jiná písnička.

Podle dvaadvacetimístného tracklistu půjde 1. října o koncepční práci a to i přesto, že směle nevěříme, že všechny tracky a skity budou dosahovat délky 2 minut a 22 vteřin, respektive 22 vteřin.

Věříme však v Krudanzeho dobrý vkus na beaty – v případě druhého singlu “Epizoda 2”, jenž navazuje na “Flank” vyšvihl temnou a čistou práci, do které musela být radost vyprávět.

Aby byl dojem kompletní, s gramofony si lehce pohrál Dj Opia a asi se budeme opakovat, ale jednou z důležitých přísad, která tomu všemu dnešnímu “modernímu hip hopu” chybí, jsou právě stratche a cuty.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1