hledat

Tags:

Rest in peace Mac Miller, zazní z úst člena Milion+ Hasana, jemuž v jednom z nových singlů přizvukuje Calin

Sdílej

Když jsme v minulých dnech dělali rozhovor do fotbalového magazínu Hattrick s teplickým záložníkem Tomášem Kučerou, mezi řečí nám od něj byla doporučena nejnovější nahrávka Hasana, jenž už v minulosti nechyběl například ani na Votvíráku.

Jeden ze zástupců nastupující mladé generace zveřejnil eponymní album, které obsahuje 12 tracků, jež vznikly během posledního roku, kdy člen Milion+ společně s producentem Konexem navštěvoval pardubické nahrávací studio.

Počin obsahuje elementy rapu, rocku, r’n’b a díky živým prvkům, jakými je například saxofon, i jazzu a soulu, což z něj dělá jeden z nejrozmanitějších projektů interpretovy tvorby.

Mimoto se na výsledném materiálu objevují přední jména české urban scény – Yzomandias, Viktor Sheen nebo Calin. Obsahově se deska dotýká momentů z Hasanovy minulosti, vyhlídek do budoucnosti i aktuálních pocitů.

Cover desky nafotil známý slovenský fotograf Kubo Križo a o výsledný design se postaral grafik labelu Milion+ Andreas Gold. Mix a mastering pak obstaral David Kopecký v brněnském studiu Mike Roft.

Jeden ze singlů, který navštívil právě MMA zkušenostmi obohacený Calin, se jmenuje „Midnight“, jeho tempo se nikam nežene a jedná se o poměrně reprezentativní ukázku toho, co vás může čekat…

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz