hledat

Tags:

Renne Dang se ocitl ve společnosti, kterou by nepohrdlo 96 procent mužské populace. Jak zní R&B z Blakkwoodu?

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nechceme spekulovat, ovšem Blakkwood Records by se mohl dočkat rozšíření dámského rosteru a první dáma labelu Sharlota by už na oné adrese nemusela být jedinou zástupkyní něžného pohlaví.

To vše v případě, pokud by se uchytila zpívající Mishala Orth, jež se v těchto dnech snaží zaujmout novým video singlem “All In”, který produkoval Hoodini a jehož vizuální zpracování ocení zejména pánská část publika.

Aby šlo o správné letní rhythm and blues jako za oceánem, nemohou chybět spoře oděné dámy a ani přizvaný rapper, který skladbu kvůli oživení na chvíli vezme jiným směrem a nováčka ukáže své fanouškovské obci.

V tomto případě jde o jednoho z nejrychleji rostoucích členů Blakkwoodu Renne Danga, jenž nás v posledních dnech překvapil společnými fotkami s Gáborem Borárosem a jemuž bychom v době “Máma mi říkala, že můžu” upřímně žádnou velkou kariéru v rapu nepredikovali. V posledních dvou sezonách nás ale opakovaně přesvědčil, že vyrostl a proti tématům ani podání neprotestujeme.

To samé však nemůžeme říci o sličné autorce, jíž její česko-anglický refrén asi žádnou velkou námahu nestál. Nemluvě o souslovích typu “fuck off haters”, což je u nováčka, který ještě nikoho takového nemá, vždycky úsměvné.

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1