hledat

Tags:

Psycho Rhyme předkládá vyspělejší desku v podobě „Rap Bro“

Sdílej

Psycho Rhyme je i přes svůj mladý věk na scéně už pěknou řádku let. Taky vydal mnoho projektů a v podstatě je definicí tuzemské „rapstar“. Svým albem „Rap Bro“ ale cílí na starší a tradičnější rapové publikum. 

Po video singlech „God vibe“, „Morava sektor“ a „Ty kks halien“ je jasné, že se nové album vydává tradičnější „boombapovou“, „oldschoolovou“ nebo chcete-li „trueschoolovou“ cestou. Beaty ale nejsou monotónní klávesový louh, ale pořádná MPC produkce přímo z pokérovaných rukou tohoto frýdko-mýsteckého youngstera.

Místy se skrečuje (opět jde o rukodělnou práci Psycha) a zpívá, ale pouze v rámci doplnění vibu, který se drží na celém albu na velmi intenzivní, ale příjemné úrovni. Texty jsou vážnější, dospělejší a jsou z nich cítit nabíhající se životní zkušenosti. 

Je to desetitrackový album, který může velmi překvapit a i zaskočit nic netušící publikum. Rhyme dělá nejen hudbu, ale i marketing, včetně videí. Jen s distribucí mu píchli Rukahore.sk, kde můžete zakoupit i příslušný merch a samozřejmě samotné CD. Release alba proběhl v Hadry storu a 25. 5. se v Havířově chystá show společně s Maniakem. Chcete si zasoutěžit třeba o lístky? 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1