hledat

Tags:

Univerzál Psycho Rhyme v novince sází na staré pušky. Nechybí třeba Žil Moc či Lukrecius Chang

Sdílej

Žánr při svém vývoji a rozvoji tiše přihlížel pohřbu celé řady stavebních kamenů, bez kterých se to před dekádou či dvěma neobešlo. Zůstává ale záliba ukázat své město, vyobrazit rodnou hroudu a hrdě se přihlásit ke geografickému puntíku. Zatímco dříve se skloňovala města, sídliště či ulice, v posledních letech jsme si zvykli spíše na PSČ. A rodák z Frýdku-Místku Psycho Rhyme při tvorbě nové desky „Rap bro“ svůj zrak soustředil rovnou na oblast a výsledkem je singl „Morava sektor“ s poměrně netradičními hosty. 

Rozhodně si nestěžujeme na pozvánky, které jsou neotřelé oproti zbytku proudu, kde se jména opakují jak reklamy v televizi. Psycho Rhyme se za roky ve hře může pochlubit poměrně početnou diskografií, která se rozšíří již patnáctého dubnového dne o další disk. Když už jsme ale u těch tučných sbírek releasů, jeden z přizvaných hostů jej strčí hravě do kapsy.

Tao Quit má na svém kontě desek více, než posluchači občas dokážou spočítat a upřímně se přiznáme, že fanoušci, kteří jeho diskografii dávají jako malou násobilku, uznale obdivujeme. Rodák z Vrchlabí je na singlu „Morava sektor“ přítomen z prostého důvodu, několik posledních let žije v Olomouci. Lehkou „naplaveninou“ je též Žil Moc alias Raek z Diwokého Západu, kterého jste v poslední době mohli slyšet především na jeho mixtapovém počinu „Bootape“. Partičku uzavírá legendární „béčkový“ pojem z Karviné Lukrecius Chang.

Nové album Psycho Rhymea nebude o tento singl ochuzeno a celkem se posluchači dočkají tracklistu o deseti skladbách. Zajímavostí je určitě fakt, že se někdejší součástka labelu Blakkwood neztratí ani v roli beatmakera, kde operuje pod pseudonymem Rhy Meek. Pokud jsi sběratelem originálů, můžeš si „Rap bro“ pořídit v předprodeji na RukaHore.sk.

Tracklist:

01) Ty kks Halien
02) Od Rána Do Rána
03) God Vibe
04) 150m Hluboko
05) Čajový Dýchánek
06) Rap Bro
07) Morava Sektor
08) Nakládat
09) San Andreas
10) 97 Life

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1