hledat

Tags:

Pozor, Střelba na Hranici! Nechceme vás děsit, ale navnadit na čerstvý projekt Terrence Nonsicka

Sdílej

Střelba se po letech ztotožnil se svým občanským jménem a začal pod ním tvořit. První výstřel je nová deska s názvem „Hranice“.

Zvukově se tento projekt řadí spíše do experimentální tvorby, ale je mnohem blíže současným trendům, než jeho předchozí projekty.

Album se nese v trapovém duchu, ale nechybí špinavý zvuk a zajímavé hudební nápady. Na své by si tak mohli přijít fanoušci WWW, P/\sti nebo Podpultury.

Střelba není nováček, co se týká hudby. Dělá ji více jak 10 let a pokud byste potřebovali, tak vám může dát lekce hraní na kytaru.

V minulosti měl projekt Black toys, kde rapovali v klasické sestavě 2 MC a DJ, kterého jim dělala producentka elektronické hudby MGDLN.

Díky tomu, že je zevl, jak o sobě na albu tvrdí, tak ho širší publikum nezná. Album obsahuje vtipné skity, kde se dozvíte, jak album vzniklo, kde všude v zahraničí Střelba pracoval a kolik má zkušeností s umýváním nádobí.

Za pochvalu stojí, že si celé album, po textové i hudební stránce, vyprodukoval sám. Jediný host na albu je JPQ008, který brázdí podobné zvukové vody. Užijte si poslech.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

 

Tagy: