hledat

Tags:

PIO budou ke konci letošního roku slavit punkrap v té nejtvrdší podobě…

Sdílej

Jedno ze zásadních alb tuzemské scény má na kontě vaše oblíbená jihlavská polívka známá jako PIO Squad. Tahle hiphopová stálice letos bude oslavovat svůj debut a vypadá to, že to bude pořádná jízda.

Kdybychom tu měli vyzvednout nějakou kapelu, která si drží stále svůj rukopis, kašle na to, co je trendy, dělá to poctivě a stále s notnou porcí lásky, tak musíme zmínit právě Jižní Pio.

Ještě musíme dodat, že tahle partička, která vlastní dvě sošky ceny Anděl za rap album roku, má také skvělé koncerty. Konec roku bude pro ně zřejmě divoký období.

Zbytek článku bude už v jejich režii…

„Přátelé a fans, máme to pro vás, k výročí 20 let vyjde letos album Jižní Pio – Three Stars v remaster verzi na 2LP. Punkrap v nejtvrdší podobě, antisystem a antifašos postoj ve 14 skladbách jako „Punk 3:1“, „Tolik co říct“ nebo „Hledáme lásku“. Když jsme to teď nedávno při remasteru poslouchali, málem to s náma švihlo, je to hudba z úplně jinýho vesmíru a je to extrémní náboj lyrický energie, jakej nenajdeš nikde kolem. Teď vás potřebujeme úplně všechny, 15.11. spouštíme předprodej na www.pioshop.cz. Ještě před Vánoci křest v Jihlavě a po novým roce tour k týhle klasice.“

 

Tagy: