hledat

Tags:

Paulie Garand představí Vysočině akustickou podobu svého repertoáru a my pro vás máme volňásky

Sdílej
Paulie Garand křižuje mapu po celé republice v podobě akustických koncertů. Na jedinou zastávku na Vysočině vám přinášíme soutěž o volné vstupy.
 
Koncertní sezona v letošním roce je velmi macatá a momentálně je v plném proudu. Křížem krážem jezdí interpreti po všech koutech republiky. I když se z klubů za chvíli téměř všichni přemístí pod šíré nebe, tak se tenhle rozjetej koncertní vlak jen tak nezastaví.
 
Kraj Vysočina v posledních letech patří mezi nejslabší kraje, kde probíhají rapový akce. Proč tomu tak je nevíme, ale víme to, že v druhé polovině měsíce května přijede do centra Vysočiny představit své poslední album stálice české scény Paulie Garand. 
 
Garandino momentálně jezdí po republice tour ke svému poslednímu albu „Amonit“ (recenze zde). V rámci koncertů se představuje nově i v akustické podobě a v komornějších prostorech, protože si nová forma koncertu s živými nástroji zaslouží intimnější atmosféru.
 
Oproti běžným koncertům uslyšíte speciální akustickou podobu Paulieho repertoáru, jehož inspirací jsou krom rapu především jazz, soul, funk nebo indie rock.
 
Jelikož se bude jednat o hudební zážitek, tak tu pro vás máme soutěž o 2×2 volné vstupy do Velkého Meziříčí, kde 19.5. proběhne celá tahle akce. 
 
Který zesnulý rapper byl největším oblíbencem Paulie Garanda?
 
A – Pop Smoke
B – Nipsey Housle
C – Mac Miller
D – Takeoff
E – XXXTentacion
 
Odpovědi posílejte do 15.5. na soutez@bbarak.cz a do předmětu nezapomeňte uvést Amonit. Hodně štěstí!
 

Tagy: