hledat

Tags:

Nemocné beaty, nezastavitelná flow. BlabberMouf opět roztáčí verbální mlýny napříč Evropou

Sdílej

Nizozemský rap se netěší přílišnému ohlasu v našich končinách, pokud přehlédneme aktivitu Dope D.O.P. Příznivci vyznávající kořeny a zaběhlé postupy ale moc dobře vědí, kdo je také BlabberMouf. Vzrůstem malý, srdcem nekonečný. Ve svém hrdle má verbální kulomet a během své show si dokáže získat každého. Dokázal to letos již po několikáté na Hip Hop Kempu, dokázal to i v minulosti v několika pražských klubech. A nikdo nepochybuje, že si svůj kredit obhájí i s novým albem.

Tradičně pod hlavničkou stáje Da Shogunz vychází materiál, který byl autorem pojmenovaný „Ain’t Backin‘ Down“. Stalo se tak sedmadvacátého zářijového dne a čítá celkem 14 stop. Vzhledem k obeznámení s minulými materiály jasně vnímáme, že BlabberMouf pokračuje tam, kde před dvěma lety na albu „Da Flowin‘ Dutchman“ skončil.

Důležitou informací pro vyznavače a lovce kreativních producentů je fakt, že celou desku produkoval SQB. Pod jeho beaty se ohýbají hřbety a hlavy jsou nuceny se kývat. Do toho přidej houpavou flow BlabberMoufa, který občas budí dojem, že jeho plíce jsou připojeny na kyslíkovou bombu. Výsledek funguje a neměl by být přehlídnut. O to více, když je celé k poslechu na Youtube. A milovníci vinylů taktéž hmotným suvenýrem nepohrdnou.

Tracklist:

01. Intro
02. Follow My Flow
03. Resonate
04. Interlude
05. All the Time
06. Stop Still
07. Who Goes There
08. Ain’t Backin‘ Down
09. Oyelo
10. Ready for This
11. Get High
12. Take It Away
13. Nasty
14. Rampin‘ (Remix)

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1