hledat

Nechte na sebe dýchnout odkaz a dědictví Cypress Hill zadarmo…

Sdílej

Pět důvodů, proč si i v roce 2016 najít čas na návštěvu koncertu B-Reala

Heads up! V úterý 22. listopadu přijíždí do pražské Roxy B-Real a svým nezaměnitelným hlasem a svolává všechny šílence z okolí hymnou “Insane In The Brain”. Vytáhni svěrací kazajku, opraš svou sbírku toho nejlepšího rapu, vytáhni kazety, CDs a všechno, co od Cypress Hill máš a jednoduše si připomeň, proč má tohle seskupení fame. Není to jen přes 18 milionů prodaných alb, ale hlavně jejich strhující show, se kterými několikrát objeli celý svět a byli headlinery snad všech velkých festivalů.
 
Díky kubánsko-mexickým kořenům má vrozený temperament a horkokrevnost. Kluk z ulice, zapletený s nechvalně proslulým gangem Bloods a postřelený v potyčce s drogami. Tahle zkušenost otevřela B-Realovi oči, pomohla mu dostat se ze života kriminálníka a hlavně vytvořila příběh prvního alba Cypress. Právě tyhle real zážitky dodávají jeho rapu ten správný drive.
 
B-Real sice pochází ze staré školy, ale určitě v současnosti není žádným vyčpělým fotrem, co se zasekl v devadesátkách. Jeho sólo dráha je toho důkazem. Tři vydané mixtapes a album “Smoke N Mirrors” zavřely klapačku všem, kdo o něm pochybovali. Vedle toho i několik projektů jako třeba Serial Killers (B-Real, Demrick, Xzibit), se kterým byl v Praze naposledy. Tentokrát dorazí ve dvou se svým chráněncem Demrickem, kterému dal support při produkování několika tracků na jeho debutovém mixtapuAudio Hustlaz, Vol. 1(2008). Demrick není ale žádnej mazánek. Kolaboroval třeba i s umělci jako Xzibit, SnoopDogg nebo Kurupt a dokázal si sám za sebe vydobýt respekt. Jak je vidět z jejich společných tracků jako třeba “Kush Conversation” nebo “Angels Come Calling”, tihle dva se ve flows doplňují a tak je už teď jasné, že jejich pražská show bude real!
 

Soutěž o 2 lupeny:

Vyškrtni jméno, které se k B-Realovi hodí nejméně…

a) Dj Muggs

b) Sen Dog

c) Demrock

d) Mellow Man Ice

e) Macklemore

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarrak.cz do 17. 11. Jako předmět zprávy uveďte Roxy a kromě civilního jména prosím připojte také rychlý kontakt. Hodně štěstí!

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz