hledat

Tags:

Názvem se Rick Ross vrací na počátek své cesty, ale dokáže ze sebe ještě vymáčknout nějakou šťávu?

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

William Leonard Roberts druhý, zakladatel vydavatelství Maybach Music, stojící za poetickou stránkou songu Big Tyme, o kterém bude nyní řeč, a jenž je zároveň tím posledním lákadlem na vycházející album Port of Miami 2. Nový nosič zaklepe na prodejní pulty již v pátek devátého srpna a bude obsahovat 15 stop. Zda se tedy bude jednat o navazující album na jeho debutový počin z roku 2006, se dozvíme co nevidět.

Tento klip obsahuje všechna rapová klišé, na jaká si jen vzpomenete. Prachy, luxusní káry, rychlé jízdy, prsaté a prdelaté ženy, alkohol, drahé hadry, zlaté řetězy, ale také třeba jachtu. Neboli ego až na prvním místě. Jo a taky nějaká ta camea, třeba takového DJ Khaleda. Co ty další, dáte?

Rosse jsme mohli v našich končinách, a teď myslím vlastně zahraničí, které ale stále považujeme více či méně za své, naposled vidět vloni v Blavě na festivalu Hip Hop Žije, kde Rick vystoupil i přes fakt, že necelého čtvrt roku předtím prodělal, s největší pravděpodobností, infarkt. K němu se dopracoval i přes změnu životosprávy z let předchozích, díky kterým shodil přebytečné kilogramy, a že jich nebylo málo a jenž mu již v minulosti všelijaké záchvaty a zdravotní příhody přinesly. A rovnou si narovinu řekněme, že na loňské show tato událost byla dosti znát.

I přes nebo právě pro tento fakt zcela oprávněně pochybuji o schopnosti Williama svůj výkon z klipu adekvátně v budoucnu naživo obhájit. A to je v tomto případě laťka proklatě nízko, protože energičností v něm nepřekypuje.

Mr. T

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz