hledat

Tags:

Možná tvary přišly z Prahy, ale škola byla Brno, hlásí Eurodel z PIO v nové spolupráci se starým brněnským psem

Sdílej

Pokud se na hiphopové scéně orientujete o něco více než Petr „mercedes“ Švancara, dobře víte, že se Eurodelova citace z titulku týká graffiti.

Ostřílenější člen PIO Squad ona slova vyřkl v rámci svých hostujících řádků ve skladbě „Zpověď klauna“, do které zavítal i jeho „partner in crime“ Efko.

Song je inspirován písní Petra Nováka „Klaunova zpověď“ z roku 1980, která se v dětství vryla do hlavy Tibi Psovi, jenž začal rýmovat už ve druhé půlce devadesátek díky Mc Alanovi.

Jak už asi správně tušíte, člen mnohohlavé formace Návrat druhé hlavy, jíž prošli také Dj Mehdi či Dj Opia, je z města, které dalo branži Tafroba, Michajlova, Vardana, Tenta, Maniaka, Geye nebo Apoku, čili ze Šalingradu.

V loňském roce jste na něj mohli natrefit ve společném fláku s Katem z Prago, který uzavírá i současný vizuál a aktuálně ho jde zastihnout po boku zmíněných jihlavských hajzlů, s tím, že refrén jde za Michaelou Girgleovou.

Anděla za nejlepší videoklip roku 2023 to na sto deset procent nezíská, ale znáte to, návštěv PIO není nikdy dost. Tím spíš, že jimi docela šetří a nekoukají na nás z tracklistů dvanácti desek za rok.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Pio Squad proškolili Baby G na pražských ulicích a do vedlejších rolí obsadili Cut Dema či Fluxe

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1