hledat

Tags:

Monology vykázaly vysokou užitnou hodnotu v uších posluchačů. Nemáš chuť získat origo gratis?

Sdílej

Liberecký úderník Paulie Garand rozšířil v závěru minulého roku svou početnou diskografii nečekaně o zajímavé EP „Monology“. Člen smečky Ty Nikdy s minulostí v partičce BPM tak po společném disku s DJ Wichem zacílil s další porcí zvukových stop, které byly označeny jako velmi výživná užitná hodnota pro naše sluchovody. Aktuálně nám leží v redakci Bbarak.cz dva kusy originálu, které nemáme problém vyslat do dobrých rukou, pokud projevíš soutěžního ducha.

Majitel nezaměnitelného hlasu a projevu je při tvůrčí chuti, což dokazuje jeho pracovní nasazení. Výsledku nahrával do karet zřejmě i koncertní půst, to ale nemění nic na tom, že Paulie Garand chrlí jednu skladbu za druhou. „Monology“ je tak možné označit za velké překvapení ze závěru roku, které by nemělo chybět ve vaší sbírce originálních nosičů.

Soutěžní otázka o 2 ks EP „Monology“:

Kterému umělci Paulie věnuje na tomto EP skladbu a označuje jej za svůj velký idol?

a) Yelawolf

b) Mac Miller

c) Eminem

d) Macklemore

Správné odpovědi pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 19. března a do předmětu uveď „Paulie Garand“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusměje, můžeš si disk objednat skrze shop Ty Nikdy.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1