hledat

Tags:

Kdysi u něj zvolnil Jay-Z, ale neotevřel mu, brzy si zkusí získat posluchačská srdce již třetí instrumentální deskou

Sdílej

Dj Fatte je člověk, který byl v Ty Nikdy ještě dlouho před lidmi jako Rest, Paulie Garand, Kenny Rough, Mc Gey, Boy Wonder nebo Matys.

Samplující mašina s beaty tučnými jako Jirka Růžička v době natáčení filmu „Trhala fialky dynamitem“ to totiž Ideův kamarád do deště ode dne 0 a právě před vámi leží nový video singl jeho připravované desky „No Words Needed“, která bude kompletně odhalena už za necelý měsíc – 5. července.

Nebudeme-li počítat cuty, její tvůrce se na ní opět vydá do instrumentálních vod, které už sjížděl před sedmi, respektive osmi lety, na nosičích „Fatte No More“ a „Což takhle dát si Tesař“, která obsahuje jeden z nejlépe nazvaných tracků česko-slovenské hiphopové historie, a sice „Zvonil u mě Jay-Z, ale neotevřel sem“.

Jak autor, tak jeho vydavatel, moc dobře vědí, že čerstvá nahrávka nebude díky zvolenému konceptu atakovat prodejní rekordy labelu, nicméně i přesto jdou s přetlakem materiálu ven, což kvitujeme.

Další pozvánka „About Hip hop“ je klasická čisťárna, jíž doprovází vizuál složený ze záběrů snad z roku 2003 a jednoho z tehdejších graffiti jamů na zlínské šestnáctce.

„Fakin real, je v tom mnohem míň ega, než ve věcích dnes. Úcta k lidským pocitům, ať už vizuálně (graffs) nebo hudebně,“ zaznělo v jednom z komentářů na YouTube. Souhlas?

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz