hledat

Tags:

K mání je možná poslední projekt se značkou Above the Law. Jde o raritu, na které uslyšíte i 2Paca

Sdílej

Nové album legendárních bukanýrů west coastu – Above the Law, nejspíš neuslyšíme. Ačkoliv existují spekulace, že KMG před svou smrtí nahrál nějaké sloky, tak po deseti letech se zdá, že další ATL projekt neuslyšíme. Ovšem něco nového přece jen vyšlo!

Cold 187um, který je na stará kolena celkem dost aktivní, se tasí s jedním projektem za druhým, organizuje svůj vlastní pořad „Above the Law TV“, přinesl nám nedávno skvělou desku, collabo s Kokanem a nyní i raritní živák od Above the Law.

Ten nese název „1988 Live from the Crackhouse (The Greatest Hits)„, ale nejedná se o živák z osmdesátého osmého, kdy kapela vznikla. Je to sedm různých živých setů, pravděpodobně z různých dob napříč jejich kariérou. Nejzajímavější se jeví část se skladbou „Call It What You Want“ z roku 1992, kde svojí sloku dodal i 2Pac. 

Pro fandy je to tak jediný živák, i kompilačka od kapely, která už není aktivní. Nicméně naděje na novou desku umírá poslední. Určitě by se nějaké sloky KMGho našly a navíc je na instagramu Cold 187uma vidět, že se celkem stýká s Go Mackem, což byl ten méně známý člen kapely, ale něco by se z toho upéct mohlo. Tak uvidíme, co přinese čas. 

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1