hledat

Tags:

Jen o Gruppo Salsiccia to letos nebude, Papa Ori se po dlouhých 16 letech vrátí ke své sérii “Teritorium”

Sdílej

Všem dobře známý Miky Vorel, jenž na svém posledním chromu pozdravil i svou někdejší crew DBR, již táhl s Romeem z DSK, se nám naposledy přihlásil v bočním projektu Gruppo Salsiccia, který zdobí přídomek nejdivnější nahrávky široko daleko.

Bývalý král linky C a jeden z nejlepších tenistů zdejší rapové mapy v jedné osobě se ale v právě probíhajícím kalendářním roce 2021 vrátí také ke své kultovní sólové sérii “Teritorium”.

“Papa Ori pracuje na svý sólo desce,” zaznělo na oficiálním IG účtu Penerů strýčka Homeboye, s tím, že ve Star Works studiu u Mike Trafika by se mělo rodit právě “Teritorium 3”.

Zatímco jedničku v roce 2003 navštívili Kontrafakt, P13, Tina, Čistychov, David Čoko a samozřejmě Vladimir 518, u dvojky, která se narodila o dvě sezony později, byli např. James Cole, La4, Slipo, Dena, WWO nebo Gipsy, což tehdy mohlo být považováno za překvapivé.

Nějaké překvápko si Orion nepochybně nachystá i na své uzavření trilogie (pár nových jmen ostatně měl i na své poslední desce “Noční vidění” a jestli se někdo bojí vstupovat do nových a dosud nepoznaných vod, mistr Opletal to není).

Jistotou. hraničící s ranním východem slunce se zdá být účast Dje Wiche, jenž zelenobílé barvy vyznávajícího Rumburaka hudebně doprovází již od kultovního “Repertoáru”, čili přesně dvě dekády. A to i v případě, kdyby měl vše od první až do poslední noty produkovat Trafor. I v takovém případě jsme přesvědčeni o tom, že by se nějaká výjimka urodit mohla.

P.S.: Na své čtvrté sólové nahrávce v těchto dnech a týdnech maká také Vladimir 518. Loni zaznělo, že se tak děje jen a pouze ve spolupráci se zmíněným Máňou, tak snad to platí i na konci února 2021.

Orion operuje v novém bočním projektu: U tvorby se radujeme, vyjdeme ze studia a smějeme se jak malý děti

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1