hledat

Tags:

Je Jay Worthy hoden exkluzivních beatů DJe Muggse na celém dlouhohrajícím albu?

Sdílej

Zatímco si B-Real dává celý letošní rok od rapu volno, tak jeho parťák z legendary Cypress Hill nezahálí a vychází mu nový projekt. Další album Cypress Hill tedy letos očekávat nemusíme, ale ještě stále máme v přehrávačích relativně čerstvé loňské album „Back in Black“, které teda zase pro změnu Muggs vůbec neprodukoval.

Jako producent má ale stále co nabídnout a taky, že nabídl svoje beaty Jay Worthymu. Je takové pocty hoden? Určitě ano, album zní senzačně a jeho mellow táhlá flow se hodí k charakteru táhlých, hutně samplovaných a špinavých instrumentálek, které zde Muggs servíruje na celkovém počtu 11 stop. 

Jay Worthy je původem kanaďan a ačkoliv už má na kontě dost projektů, ať už sólo, či se svým domovským projektem „LNDN DRGS“, tak je na scéně ještě teprve pár let. Autor legendárních „Soul Assassins“ je tady zase dlouho jako metuzalém, ale stále tráví hodiny nad gramcema a samplerem. Pokud máte rádi samplovačky, kde často ani není zapotřebí nijak zásadní zásah bubnů, ale stačí Vám prokouřené emotivní zacyklené smyčky vyhrabané ze starých vinyl shopů, je tohle pro vás!

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1