hledat

Tags:

Jak uvolněná muzika nyní vzniká na jihu? Bun B, Cory Mo, Lil‘ Keke, Jazze Pha a Slim Thug prozradí víc…

Sdílej

Cítíte jižanský rap stejně jako v dobách, kdy zavítali do českého prostředí Bun B nebo Slim Thug? Pokud je vaše odpověď kladná, čerstvě vypuštěný video singl „Mo Trill“ představuje něco, co by vás mohlo potěšit či správně naladit.

Jeho autory jsou právě jediný žijící člen UGK a producent Cory Mo, který v něm shrnují to nejlepší z jihu.

A nejsou v tom sami – pravdivé řádky nabízí pod dálnicí H-Townu také Slim Thug, Lil‘ Keke a Jazze Pha, který se má evidentně moc pěkně.

“Now, God gave me everything that I would еver need / That’s why I’m on top and the block, I forevеr bleed,“ rapuje v uvolněné a melodické záležitosti Bun.

“I’m moving at a better speed than I used to be / And I ain’t going nowhere so y’all better get used to me,“ hýří sebevědomím houstonský pásek, jenž před pár týdny vydal se Statikem Selektah také „TrillStatik 2“.

Noty, které se nikam neženou ani netlačí, jsou však titulní výkladní skříní o něco staršího projektu „Mo Trill“, na nějž se loni přišli podělit o rozumy i Talib Kweli, David Banner, 2 Chainz, Wale, Benny The Butcher, Cee-Lo Green, Big K.R.I.T., Trae Tha Truth, Z-Ro, Le$ nebo Devin The Dude.

Druhé díly tu byly, jsou a budou. Vyzkoušíte ten, jehož realizovali Bun B a Statik Selektah?

Vysmátý Bun B se po boku Devin the Duda a Cory Mo cítí dobře

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1