hledat

Tags:

Gucci nyní věnuje svému labelu více péče než vlastní kariéře. Komu všemu pomáhá?

Sdílej

Zdá se, že se Gucci v poslední době soustředí více na dění v jeho labelu, než na sólo kariéru. Proč ne, vlastních alb a mixtapů má jak máků a je vždycky účelné dát prostor mladým. Obohacení je vzájemné. Máme tu tedy na stole další New 1017 kompilačku.

Ta nese název „So Icy Gang: The ReUp“ a jee k dostání jak digitálně, tak i na CD a jedná se o výběr novinek jak z dílny samotného Gucciho, tak i jeho chráněnců. Značné množství audia dostalo i vizuál (všechny v režii chlápka, co si říká Omar the Director) a my vám je níže řádně naservírujeme. Nechybí ani námi uveřejněná „Mrs. Davis“ nebo banger „Seriál Killers“.

Mezi sebranku artists se zde tradičně řadí princeznička Enchantig, Quavo, Pooh Shiesty a další mlaďasové, z nichž někteří již tradičně v době vydání sedí (Pooh Shiesty a Foogiano jmenovitě). Tématicky nejde o nic jiného než bragging, šperky, zbraně a všechno to, co k trapové muzice patří, ale faktem je, že Gucci a jeho label jsou na špici žánru už nějakou dobu a nehodlají se piedestalu vzdát. 

 

 

 

 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1