hledat

Tags:

Gucci Mane seká po návratu z vězení latinu, své choti dokonce k výročí věnoval videoklip…

Sdílej

Rap je o osobnostech a životních příbězích. Oblíbíte si nějakého emceeho kvůli jeho charismatu a sledujete jeho cestu. Někdy to nekončí dobře, někdy ta cesta zastaví, nebo stagnuje.

Osobně vidím rád, když se mí oblíbení rappeři někam životně posunou. Gucci Mane, možná učebnicový příklad člověka co žil „trap life“ si prošel drogovou závislostí, vězením za vraždu a otočil to o 360 stupňů.

A za každým úspěšným mužem hledejte ženu, se říká. Gucci Mane se to nebojí přiznat v novince „Mrs. Davis“, která je věnovaná jeho manželce Keyshie Ka’Oir k výročí. Sama o sobě je úspěšnou podnikatelkou a spolu s Guwapem tvoří věhlasné duo celebrit. Gucci ale perfektně balancuje a přesto, že už nesmaží a je otec od rodiny, tak to umí prodat i ve svý tvrdý muzice. 

Paní Davisová v klipu účinkuje, byly ale doby, kdy i aktivně rapovala. Objevila se kdysi na jedné mixtape záležitosti „Rather Be“, kterou přikládáme níže. Nutno říct, že Gucciho po jeho návratu z vězení můžeme. Seká latinu a u toho seká skvělá alba a klipy. 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1