hledat

Tags:

Ektor, Rest, Smack, Yzomandias, Michajlov, Gleb, Robin Zoot, 58G či Refew. Votvírák 2023 bude pestrý a my pro vás máme 20 lístků…

Sdílej

Rok se s rokem zase sešel a dlouho dopředu bylo avizováno, že se ani letos nemusíme bát o událost, která nejen ve svém názvu otvírá letní festivalovou sezónu. Votvírák 2023 bude stejně při svých minulých ročnících plný československého rapu a žánrový fanoušci rozhodně nezůstanou škodní, pokud na letiště Boží dar v Milovicích dorazí. O to více, když rovnou 20 lupenů hází pořadatelé do placu gratis skrze tuto soutěž.

Letošní program si rozhodně nemůže stěžovat na svou pestrost a nabídne každému dle chuti a libosti. V termínu 16. až 18. června se na podiu vystřídají jména jako Yzomandias, Ektor, Gleb, Rest, Refew & Jaroslav Oláh, Smack, 58G, DJ Fatte & Regie 257, Michajlov, Paulie Garand, Prago Union, Sodoma Gomora, Strýc Nory, Trashboysonny a Robin Zoot.

Do vypuknutí tohoto festivalu zbývá už jen zhruba měsíc, což je ideální doba na obří soutěž s bbarak.cz o 20 místenek, ne?

Soutěž o 20 lupenů na Votvírák 2023:

Jak se jmenuje poslední album Prago Union?

            a) HDP

            b) Příduhned…

            c) V barvách

S jakým producentem nahrál Rest v závěru minulého roku desku Tlak?

            a) DJ Wich

            b) DJ Fatte

            c) Cheppy Beats

Na vaše dvě správné odpovědi čeká mail soutez@bbarak.cz až do 3. června a do předmětu uveď „Votvírák“. Hodně štěstí!

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1