hledat

Tags:

Drogy, honoráře, gayové v rapu i tip na příštího prezidenta. Povídání s Penery strýčka Homeboye v RealTalku přesáhlo 100 minut

Sdílej

Pokud jde o udržení pozornosti u videorozhovorů, RealTalk jde kapku proti proudu. Interview trvající 106 minut by mu totiž doporučil málokterý odborník na online svět.

Protože se nejnovější díl zastavil na Bigg Boss adrese u Penerů strýčka homeboye, kteří jsou tvořeni třemi individualitami, jež se musí o prostor podělit, délka stopáže jde pochopit.

Mimo jiné obdržíte odpovědi na to, co Vladimir, Orion a Mike T poslouchají a sledují, jaké vlastní nemovitosti, jak mezi nimi funguje chemie, zdali je „Debut“ opravdu poslední studiovou deskou pod značkou PSH a co tři členové plánují po kapele.

S 518 se mimo jiné proberou také drogy či honoráře za koncerty, s Traforem politika i sběratelství, s Miky Vorlem gayové v rapu, s tím, že se téma zastaví také u kritiky jejich letošní dlouhohrající novinky.

Co považují za svůj největší přínos pro zdejší rap a co vše mu obětovali? I na tyto dotazy došlo a jako bonus se dozvíte zajímavý tip na prezidenta, jehož autorem je Papa Ori, který si při té příležitosti stihl zaflirtovat s moderátorkou.

Marpo, Rytmus, S. Barracuda, Ektor, Yzomandias, Strapo, Michajlov nebo Renne Dang…Rest otevřel v RealTalku celou řadu témat

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1