hledat

Tags:

Dr. Kary vydává svůj první mixtape, kde najdeš Smacka, Nevereš, Ellyz nebo Fast Food Orchestra

Sdílej

 To, že od vydání alba „My3“, kde většina rapového obecenstva Dr. Karyho zaznamenala, uběhl už nějaký ten rok, víme všichni. Dr. Kary je u mikrofonu na české scéně už daleko přes dvě dekády a za tu dobu byl součástí mnoha projektů.Už pěknou řádku let se také jeho hlas objevuje na kompilacích Sklizeň, je členem eklektického projektu Nevereš a intenzivně jezdí s Cocomanem a Boldrikem po celé republice. A tak dostal jeho dvorní selektor nápad, že je na čase vypustit Karyho vlastní mixtape, a tak se zrodil projekt Karyzma.

Boldrik patří k velkým sběratelům dubplates na české scéně a je autorem i několika strictly dubplate mixtapes pro hlasy jako jsou Cocoman, Colectiv, Jo Corbeau nebo Puppa Yahrno. Jeho nejnovější počin tedy je dost zásadní záležitostí, protože jsou věci, na které se tak dlouho čeká, až se skoro nedá uvěřit, když se opravdu uskuteční.

 

Přesně do této kategorie patří Karyzma, první mixtape MC Dr. Karyho, na kterém najdete 14 dubplates. V některých z nich se k němu připojí i věrní druhové z Nevereš, Fast Food Orchestra, EllyZ nebo Smack One. Karyzma se pokřtí a představí už tuto středu 28. února 2024 v pražském Cross Clubu. Teď ve středu to můžete celé slyšet naživo a pak už na všech digitálních platformách.

 

Tagy: