hledat

Tags:

Dobří chlapci jsou evidentně nejen v Handlové, stačí se podívat na nového Boy Wondera…

Sdílej

„Poslední album Wondera je specifické, možná se dá bez nadsázky mluvit o obsahovém milníku, ale stále je to syrová rapová deska plná explicitních výrazů, tahu na branku v podobě skvělé lyriky a flow. Nekorektní humor a nadsázka, jak je u součástky Ty Nikdy zvyklostí. A navíc z toho cákají emoce, které nemohou posluchače nechat klidnými. Já to takhle beru, baví mě to a mám k tomu respekt. Neuhnulo se z cesty, Boy rázem nediktuje v mantinelech v růžové sukni, a tak to má být. Dnes jeden z tisíce, za dekádu či dvě již třeba běžný jev. Nežijeme již v časech jako třeba děj filmu „Philadelphia“, tak tleskejte výsledku ze studia. Palec hore za odvahu i kreativitu. Výlet jeho světem ve mně zanechal stopu.“

Přesně těmito slovy končil Austy recenzi loňské desky „Single Player“, za kterou obdržel trnavský Mr. Jedlička osm bodů z deseti.

A protože je špinavý poet v posledních sezonách aktivní (rok předtím vylezl milion a jednou odložený počin „Jeseň 2015: Človek z planéty Zem“), aktuálně je před naším prahem další audiovizuální pozdrav.

Jmenuje se „Dobrý chlapec“ a pomohl mu s ním tandem Dušan Vlk a Anaheim. První jmenovaný tak učinil vokálně, druhý instrumentálně.

„Neviem sa sústrediť. Z každej strany sa na mňa rútia informácie, často negatívne, groteskne pokrútené a naliehavé. Všade je príliš veľa ľudí a cítim sa medzi nimi stiesnený. Svet pulzuje a hučí a ja ťa aj v tej mase stále počujem. Viem, že sa chceš prejaviť. Tak poď. Vezmem ťa na výlet. Niekam preč, niekam, kde je lepšie. Chcem to. Prehltnem to a naše telá budú zase jedno. Moje lepšie ja, teším sa, že ta znovu uvidím,“ okomentoval v popisku svou novinku sám bývalý člen Turbo Boost a BoyBandu.

Tak co, je Boy Wonder „dobrý chlapec“ stejně jako Supa, Jozef Engerer a Delik?

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Boy Wonder – Single Player (2023; Ty Nikdy)

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1