hledat

Tags:

Deset kusů z historie Wu-Tangu? Řítí se na nás seriál, který možná odkryje celou řadu pikantností

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jakožto fanoušky rapu nás povětšinou filmová, či seriálová zpracování příběhů kolem osobností ze hry, dost baví. Vzpomeňme pár projektů, které jsou už tak trochu kultem, jako 8 Mile o Marshallu Mathersovi, Get Rich or Die Tryin’ o Curtisovi Jacksonovi, Notorious o Christopheru Wallacovi a také jeden z poslední doby, Straight Outta Compton o N.W.A. Zároveň věřím, že Vám civilní jména rapperů nedělají vrásky na čele.

A teď už zase zpátky k myšlenkovým pochodům autora článku. Jedním z faktorů, který zajisté také určuje výslednou kvalitu, je rozhodně i míra fikce, s kterou je scénář daného díla vypracován. A proto chceme věřit, že v připravovaném seriálu o Wu-Tang klanu jí bude co nejméně. Rozhodně to není zdaleka to jediné, co onu kvalitu určí, to je nám i Vám nadmíru jasné.

No a zanedlouho nás čeká 10ti dílná minisérie, za jejímž scénářem stojí RZA a Alex Tse, a kde premiéra jest naplánována na 4. září letošního roku, by podle dostupných informací měla být zasazena do devadesátek v New Yorku během největšího rozkvětu kokainové „epidemie“ a bude sledovat formování klanu. Vizi, majíc na svědomí Bobby Diggs neboli RZA, a která spočívá v utkvělé snaze sjednotit tucet černošských mladíků, jež operují na dvou březích, kdy prvním je jejich láska k muzice a tím druhým kriminální činnost. Tato vize vytvoří ten nejvíc nepravděpodobný příběh pravého amerického úspěchu.

Tento, doufejme, povedený seriál, nesoucí název Wu-Tang: An American Saga, si pro nás přichystala webová televize Hulu. Pokud je nám známo, tak by měl nabídnout osudy všech následujících postav: RZA, GZA, Raekwon, Ghostface Killah, Method Man, Ol’ Dirty Bastard, Inspectah Deck, Masta Killa, Cappadonna, což zdánlivě tvoří celý Wu-Tang, ale reálně tomu tak není…. A co vy? Těšíte se taky?

Mr. T

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz