hledat

Tags:

Co je nového u Cotoje Crew? Sosr a Arty upekli chutný „Vodpalovaný těsto“ mířící až do G-Funku

Sdílej

Sosr ze západního kempu „Cotoje Crew“ je v jednom kole. Nejdříve zaujal širší obecenstvo svojí hostovačkou na EP „Kolejnice“, kde se blýsknul po boku Strýce Noryho a producenta Drymana, následně uveřejnil chytlavý singl „Odzadu“ a vzápětí bez varování přišlo celé nové sólové album.

To nese název „Vodpalovaný těsto“ a už při pohledu na obal se sbíhají sliny. Skutečně chutný obsah je však uvnitř. Na devíti skladbách, které všechny produkoval extrémně talentovaný Arty, najdeme moderní, šťavnatý a osobitý zvuk, který leckdy nápadně připomíná až g-funk, což je v našich končinách vcelku vzácné.

Sám Sosr má svůj styl naprosto pod kontrolou. Jeho rýmy, často vycházející rovnou z hlavy, jsou vtipné, trefné, plné punchlinů a skvěle doplňují podkresy, pod které se rozhodl dávat. Témata tracků jsou místy až letní a zasteskne se Vám u nich po létě, které je nenávratně pryč. Jako jediní hosti se zde objeví Kristian10k a !Rarny, což jsou další zajímavé undegroundové postavy, jejichž čas také jistě přijde. 

 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1